V enoti ves čas skrbimo za lepo in urejeno okolico. V eko tednu smo poskrbeli za naše zeliščne in cvetlične grede, katere smo očistili, odstranili suhe rastline ter dosadili enoletnice (astre, cinije, zajčke), ki smo jih vzgojili v igralnicah.

P1070385

Prišli smo tudi do zanimive ideje okrasitve naše ograje. Za pomoč smo poprosili starše, ki so prinašali odslužene otroške gumijaste škorenjčke in zemljo, rožice (tagetese) pa smo kupili z delom denarja, ki smo ga zbrali z zbiranjem starega papirja. Otroci so z velikim veseljem pomagali posaditi rožice v škorenjčke, ki smo jih nato obesili na ograjo.

P1070338 P1070339

Otroci vsakodnevno skrbijo za zalivanje naših rožic. Najbolj pa smo veseli, da lepo rastejo ter so deležne tudi občudovanja mimoidočih.

P1070384

P1070378