Pravijo, da pravljic ni,

ampak pravljice so,

le verjeti moramo vanje.

Tudi naš vrtec se je odel v praznične lučke, ko smo se zbrali in se skupaj poveselili že pred prihajajočimi prazniki. Letos je naše veselje še toliko večje, saj so pridni delavci vrtec oblekli v novo fasado, postavili novo ograjo, vodnjak, smetarnik in v oddelkih 1. starostnega obdobja uredili direkten izhod na igrišče. Če to ni dodaten razlog za veselje!

Praznično okrašen vrtec.

Z veseljem smo se zbrali ob otvoritvi.

Tako smo se  v sredo, 7.12.2016 že v mraku a v soju mnogoterih lučk, zbrali pred našim lepim vrtcem, kjer so naša srca ogreli čisti otroški glasovi zborčka. Slovesno smo prerezali trak in tako simbolično otvorili prenovljeno podobo našega vrtca. Presenetil nas je palček Najdihojček, ki je od daleč prišel, da bi videl, kaj se pri vrtcu, ki nosi njegovo ime, dogaja.

Naša srca so ogreli otroški glasovi.

Iz daljne dežele je v najlepši vrtec na svetu prišel palček Najdihojček.

Ob koncu pa smo si ogreli naše roke s toplim, dišečim čajem in napolnili trebuščke z goro slastnih krofov.

Slastna donacija Gašperjeve družine.

Lepe praznike vsem in vse dobro v prihajajočem letu!

Tim enote Najdihojca