Povej mi in bom pozabil.

Pokaži mi in si bom zapomnil.

Vzbudi mi zanimanje in bom razumel.

(kitajski pregovor)

To sem jaz

To sem jaz.

Delček narave v oddelku.

Koruzo smo izluščili in razvrščali zrna.

V enoti Najdihojca smo že »korajžno« zakorakali v novo šolsko leto. Vzgojiteljice so z nežnostjo in toplino oklevajočim otrokom olajšale vstop v vrtec ter jim predstavile nove majhne in velike prijatelje, s katerimi bodo odslej risali skupne raznobarvne življenjske poti.

Veselje na igrišču

Veselje na igrišču.

Tudi ob deževnih dneh se razgibamo.

Kaj kmalu je v vseh igralnicah potekalo sproščeno, vznemirljivo raziskovanje sveta, kar se je odražalo v vedoželjnih otroških pogledih in glasnem krohotu iz srca. Sprehod po naših hodnikih je tako že postal potovanje v pisan svet domišljije, igralnice so postale zatočišče za vsa razpoloženja in če kdaj pokukate v njih, se morda tudi vi kaj naučite od nas.

Raziskujemo plodove

Igra s plodovi.

Najmlajši umetniki

Najmlajši umetniki.