Spoštovani starši

Pred dvema tednoma smo zaprli po vsej državi vzgojno izobraževalne ustanove.
Nekateri otroci so čez noč ostali brez edinega kvalitetnega uravnoteženega obroka.
Pomoč socialno šibkim družinam se na nivoju celotne države sistemsko ureja in dopolnjuje.

Starši otrok vključenih v naš vrtec, ki ste se znašli v stiski in bi želeli prejemati topli obrok za svojega otroka, prosim sporočite to na naš naslov: vrtec.pobrezje@siol.net, kjer navedite ime in  priimek otroka, starša, naslov in kontaktno številko, s pripisom, da ste seznanjeni s pogoji, ki so zapisani spodaj. Podatke, ki boste posredovali bomo uporabili izključno za namen zagotavljanja toplega obroka za otroka. Podatke pošljite do ponedeljka, 30. 3. 2020, do 12 ure.

Podatke bomo posredovali naprej MOM, ta pa Centru za socialno delo.

Na  kakšen način bo dostava hrane izvedena, vas bomo obvestili, ko dobimo informacije o tem.

Lepo pozdravljeni in ostanite zdravi, otroci in starši.

Branka Šamec, ravnateljica