Teden otroka v naši enoti

Teden otroka je projekt Zveze Prijateljev Mladine Slovenije, ki se začne vsak prvi ponedeljek v mesecu oktobru in traja 7 dni. Letos je teden otroka potekal med 03. in 09. oktobrom. Vsako leto pa organizatorji tednu otroka nadenejo prav poseben slogan. Ta slogan -...

več...

Mesec september- uvajalni mesec

Zvezdana Majhen: SEPTEMBER  MESEC SEPTEMBER Z VETROM ZAPLEŠE IN PRVOŠOLCEM LASKE POČEŠE, MALO NA LEVO,MALO NA DESNO,MALO ZA ŠALO,MALO PA RESNO. DEKLICAM V ČOPKE, DEČKOM NA PREČO, SONCE JESENSKO SIJE ZA SREČO. MALO NA LEVO, MALO NA DESNO, MALO ZA ŠALO, MALO PA RESNO....

več...

Muzejske delavnice malo drugače…

Po treh delavnicah v sami enoti, je končno napočil čas, da tudi sami obiščemo muzej NOB in s tem kar tri različne muzejske delavnice:   1. Delavnica v muzeju NOB: Dan brez elektrike  Le kakšno je bilo življenje v časih, ko še ni bilo elektrike? Spoznali smo...

več...
Stran 1 od 212