Veseli december v enoti Mojca

V najbolj čarobnem mesecu v letu smo si skupaj z otroki v vrtcu skušali pričarati čim bolj praznične in pričakovanja polne dneve. Prepevali smo praznične pesmice, rajali ob glasbi, odpirali pisma na koledarju pričakovanj ter izdelovali voščilnice in okraske, s...

več...

KOSTANJEV PIKNIK

Jesensko listje se je že obarvalo v pisane jesenske barve in veter že otresa kostanj iz dreves. Zato smo se v naši enoti na oblačen sredin popoldan zbrali otroci, starši in vzgojiteljice na že tradicionalnem kostanjevem pikniku. Dišalo je po pečenem kostanju, otroci...

več...

TEDEN OTROKA

Teden otroka je projekt ZPMS, ki se začne vsak prvi ponedeljek v mesecu oktobru in traja sedem dni. V tem tednu se organizirajo različni programi, predstave in delavnice za otroke. Letošnja tematika tedna otroka se glasi "Naše pravice". Tudi otroci imajo svoje...

več...
Stran 1 od 41234