Spoštovani starši

V kolikor bo vlada RS podaljšala ukrepe za zajezitev epidemije COVID-19 in se vzgojno-izobraževalni zavodi ne bodo odprli, bo organizirano nujno vzgojno izobraževalno varstvo otrok, kar pomeni, da bo organizirano za tiste otroke, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način.

Prosimo vas, da nam do četrtka, 14. 1. 2021, do 13.00 ure, javite, kdo za naslednji teden potrebuje varstvo. Navedite ime in priimek otroka, enoto in skupino katero otrok obiskuje ter ob kateri uri boste pripeljali otroka in kdaj boste prišli po njega. Informacije nam posredujte na elektronski naslov vrtec.pobrezje@siol.net ali na tel št. 02 330 48 51

Prijave ni potrebno pošiljati staršem, katerih otroci v tednu od 11. 1. do 15. 1. 2021 obiskujejo vrtec in so otrokovo prisotnost že javili strokovnemu delavcu.

Potrebo po varstvu otroka morata dokazovati oba starša.

V vrtec pripeljite SAMO ZDRAVE otroke. Ob oddaji otroka s seboj prinesete tudi izjavo o njegovem zdravstvenem stanju.

Lep pozdrav

Branka Šamec, ravnateljica