Spoštovani starši

Včeraj pozno popoldne smo ravnatelji prejeli okrožnico MIZŠ v zvezi s ponovnim odprtjem vrtca v času posebnih razmer.

O protokolih in ravnanjih ob ponovnem prihodu v vrtec boste obveščeni.

V tem trenutku potrebujemo podatke o ponovni vključitvi otroka v vrtec.
Skladno z določili MIZŠ in NIJZ prosim, da mi najkasneje do torka, 12. 5. 2020, pošljete izpolnjeno izjavo o ponovni vključitvi otroka v vrtec priloga 1, ki jo skenirajte in pošljite na e-naslov branka.samec@guest.arnes.si.

V primeru, da otroka ne boste ponovno vključili v vrtec z 18. 5. 2020, izjavo izpolnite z datumom želene vključitve.

Skladno s priporočili Ministrstva za zdravje in razširjenega kolegija za medicino dela, prometa in športa skrbno preberite Opredelitev zdravstvenih omejitev za otroke priloga 2, saj je za te otroke potrebno poskrbeti posebej.

Kljub odprtju vrtcev želimo ohraniti zdravje otrok, zaposlenih in vas staršev. V vrtec pripeljite le zdrave otroke, ki niso bili v stiku z obolelimi osebami ali nimajo kakšnih bolezni – izjava staršev priloga 3.

Starši, ki otroka NE boste pripeljali v vrtec, boste oproščeni plačila. Za otroke, ki se bodo ponovno vključili v vrtec bo pripravljen obračun v skladu z veljavno zakonodajo, od 18. 5. 2020.

V vrtcu se  bomo potrudili, da bomo poskrbeli za prijetno bivanje vaših otrok, čeprav v nekoliko (organizacijsko) spremenjenih oddelkih.

Branka Šamec, ravnateljica