“Prosti čas” – Teden otroka 1. 10. – 5. 10. 2018

,,PROSTOČASIMO,, SE SKUPAJ! Tako kot vsako leto doslej, je prvi teden v oktobru namenjen otrokom. To je Teden otroka, ki je letos potekal od 1. do 5. oktobra in katerega osrednja tema je bil ,,Prosti čas,,. Že konvencija o otrokovih pravicah priznava otrokom pravico...

več...

Obiskali so nas gasilci in reševalci

V enoti smo izvedli evakuacijo. Otroci so se seznanili, kako ravnati v primeru požara.  Gasilci so se pripeljali z vklopljeno sireno. Odvili cevi in pričeli gasiti.    Ogledali smo si gasilski avto.    Dan po evakuaciji, so nas obiskali še reševalci. Pripeljal se je...

več...

TEDEN OTROKA – POVABIMO SONCE V ŠOLO (2.10. – 8.10.2017)

Letošnji Teden otroka je potekal od 2. do 8. oktobra. Osrednja tema je bila   »POVABIMO SONCE V ŠOLO«. V naši enoti smo otrokom popestrili dogajanje v tednu otroka z različnimi dejavnostmi. PONEDELJEK: Obiskali so nas prvošolčki OŠ Borci za severno mejo TOREK:...

več...
{{CODEmyjscode}}