IGRE S KREDO

PREMIKANJE SENCE Na sončen dan zjutraj z otrokom narišite na tla njegovo in vašo senco. Tekom dneva se večkrat ob različnih urah postavite nazaj na isto mesto in preverite, kaj se zgodi s senco. S kredo druge barve lahko narišete novo senco, ki se premika podobno kot...

več...

Pomen gibanja za otroke

Vsak dan nas mediji oblegajo s sporočili o pomenu zdravega življenjskega sloga, kako pomembna sta zdrava prehrana in gibanje, ter z nasveti, kako poskrbeti za telo na tisoč in en način. Vsak starš si želi najboljše za svojega otoka. Vsak si želi, da bi bil njegov...

več...

OTROK IN NARAVA

Celo najbolj skeptični fiziki so začeli priznavati, da zamah metuljevih kril lahko povzroči vremenske spremembe tisoče kilometrov daleč. Vse, kar počnemo, šteje. (Gloria Steinem)  Dotik sonca, vonj gozda in travnika, žvrgolenje ptičkov, mavričnost metuljev,…takšen in...

več...