112!! 113!! TEDEN VARNOSTI PRINAŠA PESTRE DNI …

Najdihojčki smo v času od 5. 11. do 9. 11. 2018 preživljali prav poseben teden, ki smo ga poimenovali teden varnosti. V tem času je bilo v enoti mogoče srečati zanimive obraze s posebnimi uniformami, rekviziti in prav zanimivimi spremljevalci. Kdo bi to lahko bil?...

več...

Jaz, pa ti, pa naša Najdihojca

Za otroke so čudeži preproste reči. Vsak dan je čudežen - nepojasnjen, poživljajoč, vedno nov. (K. Goldman) Prvi mesec novega šolskega leta je za nami. Med seboj smo se že dodobra spoznali in vsak dan prihajamo v bivališče igre ter učenja odprtih dlani in oči. Skupaj...

več...

Teden otroka: “Povabimo sonce v šolo/vrtec.”

Kot vsako leto, smo tudi letos v vrtcu Najdihojca, posvetili posebno pozornost Tednu otroka, ki je potekal od 2.- 6.10.2017, pod sloganom ''povabimo sonce v šolo/vrtec''. Tudi letos smo se vzgojiteljice v enoti potrudile in pripravile otrokom različne dejavnosti. Tako...

več...