MALI RAZISKOVALCI

Predšolski otroci so zelo radovedni, imajo radi naravo in seveda jih zanima vse, kar je živo, kar se premika. Otroci navadno nimajo predsodkov pred živalmi. Kvečjemu jih lahko pridobijo od drugih ljudi (vpliv odraslih). Zato je zelo pomembno, kakšen odnos do narave...

več...

S škratom Bolfenkom po Mariboru

SPOŠTOVANE DRUŽINE, DRAGI OTROCI! Iz znanih vzrokov se nam je življenje spremenilo, nekaterim obrnilo na glavo, nekatere razjezilo, nekatere razžalostilo. Ker se že zelo dolgo nismo videlo, kar ne pomeni, da nismo mislili drug na drugega, vam želimo polepšati dneve,...

več...

Dejavnosti za najmlajše

V času, ko skrbimo za naše otroke v varnem zavetju domov, se lahko sami z otrokom pogovarjate, berete, pripovedujete pravljice, ustvarjate z materialom, ki ga najdete doma.   Pripravila sem dejavnosti, ki jih lahko izvajate doma.   URJENJE FINOMOTORIKE...

več...