Teden otroka – Svet v katerem želim živeti.

Teden otroka je projekt ZPMS, ki se začne vsak prvi ponedeljek v mesecu oktobru in traja 7 dni. Teden otroka temelji na obeleževanju Svetovnega dneva otroka, ki ga je leta 1956 priznala Generalna skupščina Združenih narodov, Mednarodna zveza za varstvo otrok...

več...

Prvič v vrtec

''Vsak dan sestavljajo trenutki, ki so edini resnični in vsak od njih ima svoj poseben čar otroškega veselja in medsebojnega razumevanja pri iskanju skupnih vrednot in ciljev.''                                         (avtor neznan)   Prvič oditi v vrtec pogosto...

več...

SVETOVNI DAN ZDRAVJA

7. aprila se obeležuje Svetovni dan zdravja. Tako, da smo v našem vrtcu izvedli športno dopoldne V sklopu športnega dopoldneva, smo izvedli poligon v naravi na našem igrišču in hkrati poskrbeli za zdravje z zdravo prehrano. Otrokom smo ponudile veliko svežega sadje...

več...