Čaramo s čarodejem Andrejem!

V pustnem času nas je obiskal čarodej Andrej in nam na obraze pričaral nasmehe, začudenja in presenečenja. Med izvajanjem trikov je čarodej Andrej k sebi povabil tudi čisto prave čarovniške vajence, ki so pokazali izjemen talent pri čaranju. Neverjetno, kaj vse že...

več...

Vozilo iz odpadne embalaže!

V mesecu decembru smo v okviru EKO projekta sodelovali na natečaju EKO paket - izdelki iz kems embalaže. Starši so nam pomagali pri zbiranju odpadne kems embalaže: tetrapaki mleka, sokov in drugih izdelkov. V prvem delu natečaja smo morali izdelati vozilo iz kems...

več...

Obisk dedka Mraza!

Siva kučma, bela brada, topel kožuh, zvrhan koš. Joj, že prišel je med nas stari, dobri dedek Mraz. Rdeče žoge, knjige, zvezke, punčke, sanke in še kaj. Joj, že prišel je med nas stari, dobri dedek Mraz.

več...