SPOŠTOVANI STARŠI

Glede na situacijo v državi bodo vrtci verjetno zaprti tudi v naslednjem tednu, v času od 16. 11. 2020 do 20. 11. 2020.

V tem primeru bo nujno varstvo verjetno organizirano kot do sedaj, za tiste vpisane otroke, katerih starši bodo nujno potrebovali varstvo, ker so zaposleni in ne morejo zagotoviti za svojega otroka drugega varstva.

Zaradi lažje organizacije dela, vas prosim, da sporočite potrebo po nujnem varstvu za vašega otroka na e-naslov vrtec.pobrezje@siol.net ali na tel. št. 02 330 48 51 do petka 13. 11. 2020 do 10.00 ure. Prosim, navedite ime in priimek otroka, enoto vrtca in oddelek ter predviden čas prihoda in odhoda otroka.
Prav tako lahko sporočite, da varstva za vašega otroka ne potrebujete.

Potrebo po varstvu otroka morata dokazovati oba starša, zato vam posredujemo vzorec potrdila, ki ga izpolni vaš delodajalec. POTRDILO DELODAJALCA

V vrtec pripeljite SAMO ZDRAVE otroke. Ob oddaji otroka s seboj prinesete tudi izjavo o njegovem zdravstvenem stanju. IZJAVA

S prijaznimi pozdravi

Branka Šamec

ravnateljica