V igralnicah so potekale delavnice, kjer so starši in otroci krasili igralnico in izdelovali lučke za pohod na Piramido.

Tudi očetje so pridno pomagali krasiti.

Po končanih delavnicah, je bila naša enota praznično okrašena.

Obiskala nas je glazbena družina Kamplet, ki nam je predstavila različne instrumente in nam zaigrala in zapela nekaj novoletnih pesmic.

Tudi učenci OŠ Fram so predstavili instrumente, nanje zaigrali in nam pričarali praznično vzdušje.

18. decembra pa nas je obiskal najbolj pričakovani mož - Dedek Mraz s spremstvom. Vsem otrokom je podaril majhno darilce in z njimi zarajal.

18. decembra pa nas je obiskal najbolj pričakovani mož – Dedek Mraz s spremstvom. Vsem otrokom je podaril majhno darilce in z njimi zarajal.