Spoštovani starši.

Vrtec bo začel v polnem obsegu opravljati dejavnost v torek,  26. januarja 2021.

V ponedeljek, 25. 1. 2021, bo organizirano nujno vzgojno izobraževalno varstvo otrok, za tiste otroke, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način. Prosimo vas, da nam do petka, 22. 1. 2021, do 9.00 ure, javite, kdo potrebuje varstvo v ponedeljek, 25. 1. 2021. Navedite ime in priimek otroka, enoto in skupino katero otrok obiskuje ter ob kateri uri boste pripeljali otroka in kdaj boste prišli po njega. Informacije nam posredujte na elektronski naslov vrtec.pobrezje@siol.net ali na tel št. 02 330 48 51

Prijave ni potrebno pošiljati staršem, katerih otroci v tednu od 18. 1. do 22. 1. 2021 obiskujejo vrtec in so otrokovo prisotnost že javili strokovnemu delavcu.

Potrebo po varstvu otroka morata dokazovati oba staršaPOTRDILO DELODAJALCA.

V vrtec pripeljite SAMO ZDRAVE otroke. Ob oddaji otroka s seboj prinesete tudi izjavo o njegovem zdravstvenem stanjuIZJAVA ZDRAV OTROK.

Lep pozdrav
Branka Šamec, ravnateljica